Bezpieczne i łatwe zakupy

Zaufany sprzedawca

Zapraszamy do zapoznania się z bardziej szczegółowymi informacjami o naszej firmie. W dziale kontakt znajdziecie Państwo wszystkie dane prawne, teleadresowe naszej firmy oraz numery kont bankowych.

Osoby chcące zawrzeć transakcje w tradycyjny sposób zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wizyty w naszym Biurze Obsługi Klienta w Łodzi.

Istnieje również możliwość zawarcia transakcji przez jednego z naszych partnerów handlowych. W chwili obecnej posiadamy ponad 150 współpracujących z nami firm na terenie całego kraju.

Szybka realizacja zamówień

Procedura realizacji zamówień jest zoptymalizowana tak by maksymalnie skrócić czas realizacji zamówień. Ponad 90% zamówień realizowanych jest tego samego, gdy następuje wpływ środków na nasze konto. 10% to zamówienia realizowane z różnych przyczyn później tzn. kolejnego dnia roboczego.

W chwili obecnej system przelewów miedzybankowych ELIXIR jest na tyle szybki że przelewy dostarczane są tego samego dnia lub najpóźniej dnia kolejnego po złożeniu dyspozycji (wyjątkiem są zlecenia na poczcie i u agentów). W przypadkach bardzo pilnych możliwe jest przesłanie potwierdzenia dokonania wpłaty faksem. W takich wypadkach prosimy o kontakt.

Brak kosztów przesyłki

Wszelkie przesyłki tzn. wysłanie Faktury VAT, ewentualnych nośników i certyfikatów realizujemy jako przesyłki polecone za pośrednictwem Poczty Polskiej na koszt naszej firmy. Koszty te nie są doliczane do zamówienia.

Ceny oprogramowania na naszej stronie są cenami ostatecznymi i żadne dodatkowe koszty nie są do nich dodawane.