IKARIA

Profil firmy

IKARIA jest doświadczonym integratorem rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa informatycznego. Potrafimy optymalnie dla każdego klienta dobrać oprogramowanie antywirusowe, uwzględniając uwarunkowania zarówno techniczne jak i niuanse licencyjne. Pozwala to uprościć wdrożenie, administrację oraz ograniczyć koszty.

Nasi klienci zawsze mogą liczyć na posprzedażne wsparcie techniczne, zarówno to wynikające z umów licencyjnych jak i rozszerzone będące wynikiem przyjętej przez nas polityki jakości.

Zaplecze techniczne

Oferujemy szeroki zakres produktów i usług, które kompleksowo zabezpieczą każdą firmę przed skutkami kradzieży lub zniszczenia danych. Posiadamy certyfikaty i autoryzacje wielu globalnych producentów oprogramowania antywirusowego, systemów firewall oraz systemów wykrywania włamań IDS.

Dysponujemy specjalistami systemowymi Windows oraz Linux/UNIX. Bogate doświadczenie naszych pracowników pozwala szybko rozwiązać większość zgłaszanych problemów. W ofercie firmy znajdują się również szkolenia produktowe dla użytkowników i administratorów.

Więcej informacji o nas znajdziesz na stronie www.ikaria.pl. Wszelkie informacje prawne, teleadresowe oraz numery kont w dziale kontakt.